דף הבית >> המדען הראשי >> תוכניות שונות >> הקרנות הדו-לאומיות

הקרנות הדו לאומיות

מה הן הקרנות הדו לאומיות?

הקרנות הדו לאומיות הן דרך נוספת דרכה מעודד המדען הראשי במשרד התמ"ת תהליכי מו"פ. הקרנות מצטרפות אל החממות הטכנולוגיות ותכנית תנופה המציעות גם הן עזרה ליזמים. הקרנות הן תוצר של הסכמים מבורכים בין ישראל למדינות זרות, כאשר המטרה היא עידוד שיתוף פעולה טכנולוגי. הרחבת הידע בין המדינות תורמת לבסיס עבודה יציב, המשפר את התוצר ועשוי להגדיל את הייצוא. על המדינות להקצות סכום מסוים לטובת מו"פ, כאשר גם על החברות עצמן לחלק ביניהן את ההוצאות.

היקף הסיוע מגיע עד 50% והחברות מחויבות לשלם תמלוגים מסך המכירות. מנגד, במידה והפרויקט כושל נחשבות הקרנות הדו לאומיות למענק. על מנת לקבל מענקים מן הסוג הזה יש להגיש בקשה אל משרד התמ"ת. יוסי פרץ מציע ליווי והכוונה בניסוח בקשות מן הסוג הזה, תוך הישענות על ידע וניסיון אשר נצברו מתוך שנים של עבודה בתחום.

השירות של יוסי פרץ הוא דרך פעולה מומלצת ליזמים בכל התחומים. כדאי לפנות אל יוסי פרץ על מנת לקבל פרספקטיבה מקצועית, להגדיל את הסיכויים לקבלת מלגה ולזכות בליווי צמוד בעת פנייה אל משרדי הממשלה השונים. השירות של יוסי פרץ חוסך זמן וכסף ומהווה חותמת רשמית לרצינות היזמים. החברה מלווה חברות שונות כבר שני עשורים ולכן מחזיקה בידע מקיף. יתרה על כך, הקשרים של יוסי פרץ במשרד התמ"ת ועם המדען הראשי עומדים לרשותכם בכל שלב בגיוס הכספים.

היכנסו לאתר הרשמי של יוסי פרץ ואספו מידע על הקרנות הדו לאומיות והמלגות הנוספות שמציע משרד התמ"ת. צרו קשר כבר עתה משום שהתזמון הוא חשוב וחיוני להצלחה.

הדרך לקרנות דו לאומיות עוברת בשירות שמציע לכם יוסי פרץ!

טלפון
052-4831975
דואל
Go@pgh.co.il
כתובת:
ת.ד 141, מושב רמות מאיר
.