דף הבית >> המדען הראשי >> תוכניות שונות >> התכנית האירופאית Horizon 2020

התכנית האירופאית Horizon 2020

 

מה מציעים לכם האיחוד האירופאי ותוכנית Horizon 2020?


חברות מדעי החיים בישראל מכירות היטב את תכנית Horizon 2020 של האיחוד האירופאי, אך הן לא היחידות אשר נהנות מהמיזם. עם תקציבים של מיליארדי יורו מציעה התכנית האירופאית מלגות, מימון וסיוע במו"פ בתחומי טכנולוגיה רבים. תכנית Horizon 2020, המוכרת גם בשם "תכנית המסגרת השביעית", היא הכלי העיקרי בעזרתו מממן האיחוד האירופאי מהלכי מו"פ. התכנית החלה בשנת 2014, ומציעה הזדמנויות לחוקרים צעירים או ותיקים, לכאלו הבוחרים מחקר שיתופי או יחידני, לשיתוף פעולה עם התעשייה ולקידום קריירה.

על מנת להגיש בקשה אל האיחוד האירופאי יש להצטייד במסמכים הנכונים ולגבש חוות דעת ותכנית מו"פ מפורטת. השירות המשלים הכוללני שמוצג על ידי יוסי פרץ יעזור לחברה לבסס פרוייקט מתאים, סביר ובעל סיכויי הצלחה בשלבי הפנייה אל האיחוד האירופאי, לצורך כניסה אל תכנית Horizon 2020 או אל תכניות נוספות. למרות שתכנית Horizon 2020 לא באה על חשבון תקציבי מו"פ מקומיים, היא מאפשרת קבלת תקציבים מרשימים.

המטרה העיקרית של תכנית Horizon 2020 היא לחדד את הקשר בין האיחוד האירופאי לאקדמיה ולתעשייה. בעזרת השירות שמציע יוסי פרץ תוכלו לקבל ליווי מלא בעת הגשת בקשה לועדות החברות בתכנית Horizon 2020 , להתמודד עם מכשולים ולקבל אישורים לצורך הנפקה בבורסה או צרכי מס. ברגע בו אתם מחליטים לפנות אל האיחוד האירופאי לצורך גיוס כספים עליכם לפנות אלינו. במידה ותגישו את הבקשה בצורה נכונה תוכלו להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה שלכם.

תכנית Horizon 2020 והשירות האיכותי של יוסי ואסף יאפשרו לכם ליצור קשרים עם עמיתים באירופה.

רוצים להתפתח? יוסי פרץ מכניס אתכם אל האיחוד האירופאי!
טלפון
052-4831975
דואל
Go@pgh.co.il
כתובת:
ת.ד 141, מושב רמות מאיר
.