המדען הראשי ברשות החדשנות

הכל על המדען הראשי ברשות החדשנות

המטרה העיקרית של המדען הראשי ברשות החדשנות היא לפתח את אפשרויות הטכנולוגיה בישראל. טכנולוגיה מתקדמת מביאה בהכרח לעידוד יזמות, יצירת מקומות תעסוקה, הגדלת התוצר, מיצוי הפוטנציאל הקיים והגברת בסיס הידע הקיים. משרד התמ"ת מציע באמצעות המדען הראשי תכניות סיוע אשר פועלות על בסיס תקציב המוגדר על ידי המדינה. השירות שמציע יוסי פרץ בא לידי ביטוי בליווי יזמים פרטיים ועסקיים בעת הגשת בקשות למענק וסיוע כספי. יוסי פרץ תורם מהניסיון ומהידע האישי שלו ומעמיד לרשות הלקוחות כלים מגוונים למימוש החזון.

השירות שמציע יוסי פרץ מאפשר ללקוח להתמקד במו"פ. ליוסי פרץ יכולות קונקרטיות לגיבוש בקשות לתכניות סיוע ולכן כדאי לפנות אליו לצורך הכוונה. בנוסף, השירות המוצע ליזמים (חברות עסקיות רשומות ובעלות יכולת כספית כלשהיא) הנמצאים בראשית התהליך או בעיצומו, וכן לכל מי שעומד במכשולים בהתנהלות מול המדען הראשי. ליוסי פרץ קשרים אישיים עם אנשי מפתח בלשכת המדען הראשי במשרד התמ"ת, אותם ניתן לנצל לפיתרון בעיות שונות.

יצירת קשר עם יוסי פרץ יכולה להיעשות לצורך התנעת תהליך הגשת הבקשה או לצורך ייעוץ. ניתן להיכנס לאתר של יוסי פרץ ולהתרשם מהשירותים השונים שמציעה החברה, לקרוא על השותפים העסקיים ולהתרשם מאחוזי ההצלחה המרשימים.

יוסי פרץ יוכל לעמוד לרשותכם בכל דרישה ואישית ילווה את חברתכם. עם יוסי פרץ תוכלו לקבל ליווי צמוד בתחומים רבים הקשורים בנושא המדע"ר וגיוס כספים. כשם שלא יוצאים לניווט ללא מפת סימון מוקשים, כך לא מומלץ לוותר על שירותיו של איש מקצוע בעת גיוס כספים.

לא לוקחים סיכונים – פנו אל יוסי פרץ והשיגו מענק מו"פ!

טלפון
052-4831975
דואל
Go@pgh.co.il
כתובת:
ת.ד 141, מושב רמות מאיר