ממליצים

המלצות - יוסי פרץ - גיוס הון ומענקי המדען הראשי
דר גיורא אבני
שיאון ביוטק - ניהול מחקרים קליניים
מדיסוס מרפאה וטרינרית- שותף ומנהל.

יוסי בחור לעניין, הבטיח שירות מחבק וקיים. ליווה אותנו בשלוש תוכניות שכולן זכו, וביותר מכפי שציפינו. שירות מצויין לקראת ההגשה ולאחר ההגשה בשלב העבודה, השינויים והדוחות, תמיד תמיד זמין ותמיד אדיב.
יעוץ וליווי תוכניות רשות החדשנות מן הרמה הגבוהה ביותר.יוחנן ערבות, מומחה מזון ואריזות, שימש כסמנכ"ל מכירות של תאגיד תדביק וצ.ל.פ:

יוסי איש מקצוע, ואחראי, לא מעגל פינות, משתדל לא להשאיר אבנים לא הפוכות ולטפל בכל הנושאים מכיוונים שונים, יודע להתחיל ולסיים פרוייקט, מקצוען, הגון ומצוי בחוקי הרשות לחדשנות.
 

 
פנחס רוזנבלום, מומחה סייבר

שימש כסמנכ"ל הפיתוח של EVISION, משרת במילואים ביחידת הסייבר, סמנכ"ל פיתוח בחברת מיינראיי:
יוסי הוא איש מקצוע, אומר את האמת, יודע לנסות לאתר מוקשים ולנטרלם, איש שיחה, יעיל וזריז, מכיר היטב את לשכת המדען הראשי, יודע לפשר ולנהל בעיות ומשברים מול רשות החדשנות, מחזיק בתחביב מעניין של נדל"ן בחול (תקשיבו מה יש לו לספר לכם, ואולי תמצאו את עצמכם גם עם נכסי נדל"ן בארה"ב)
 


עופר לוי
לשעבר סמנכ"ל פיתוח בזולה וייזן
כיום מנהל פרויקט במובילאיי


האיש הינו מקצוען, איש של הפרטים הקטנים, יודע לחשוף מוקשים ש"מומחים" אחרים לא יודעים שכלל קיימים, יעיל וזריז, מתחיל ומסיים עבודתו בזמנים שנקבעו, שקול בתגובותיו, ומכיר היטב את חוקי הלשכה


יריב עוז,
לשעבר מנכ"ל אורסקאן

יוסי חביב אחראי ומקצועי, משתדל לטפל במגוון רחב של בעיות עוד לפני שהן מתרחשות, יעיל וזריז, מכיר היטב את חוקי ה"מדען הראשי" - הרשות לחדשנות.
 


ד"ר אהוד פישלר
מייסד חברת מנטיסה בע"מ
כיום סמנכ"ל פיתוח ושותף בחברה אנאקואיק


יוסי איש יקר, הגון, יעיל וזריז בעבודתו, שקול ומדוד בתגובותיו, מקצוען אמיתי, מכיר את לשכת המדען הראשי (כיום רשות החדשנות), יודע לפתור בעיות בלי בעיות, איש משפחה, שימו לב לתחביב שלו (בתים בארה"ב), והכי חשוב, איש משפחה רציני.
 
גדעון מאיר - ברודניץ
מנכ"ל חברת קוראסיסט קארדיואסקולאר

 
אפשר לומר שיוסי הציל את חיי החברה שלנו לפחות פעמיים בחצי שנה האחרונה...
יוסי יודע להיכנס לאן שדרוש, להכוון וללוות ולרדת לפרטים הקטנים.
הוא יידע לתזכר וללחוץ לעמידה בלו"ז מול הרשות ולעזור בפתרון משברים ובקבלת החלטות גורליות.
תוך רכות, נינוחות ואמונה במי שעומד מולו, יוסי ניחן באינטליגנציה רגשית מרשימה אשר מורידה הרבה מהשפעת הלחץ הנפשי הידוע בעבודה מול לשכת המדען.
העבודה מולו יכולה להיות מלאה, חלקית או רק ברמת הביקורת והעצה הפרקטית ובהתאם למה שהלקוח צריך.
אני ממליץ בחום להיעזר בשרותיו של יוסי ובמיוחד לאלו שבטוחים שהם יודעים להסתדר לבד... (:
______________________________________________________________________________________

דורון קורן
מייסד וייקור
מייסד GiirBox


יוסי בחור רציני, בעל ידע משמעותי בתחום המענקים, ליווה את חברתינו כ 3 שנים ברציפות, שומר על קשרים טובים ועוסק בנדל"ן בארה"ב בהצלחה.ממליץ בחום.

 
גיא אביגדור
מנכ"ל חברת טויטרלנד - קליר


יוסי עזר בתכנון מפורט של תוכנית הפיתוח של החברה, והפיק עימנו חומרים טובים ומשכנעים שנשאו חן בעיני לשכת המדע"ר. יוסי דאג שנקבל מענק מדע״ר שנתיים רצוף. נעים לעבודה ואיש מקצוע. ממליץ.
 

אליסיה קוויאט
מנהלת מכירות של אפלייד תעשיות קרמיקה בע"מ 


הידע הרב והניסיון של יוסי פרץ סייעו לחברתנו בקבלת סיוע של המדע"ר לקידום תעשיות מסורתיות. ההכוונה, המיקוד והדרך הנעימה סייעו לנו ללא ספק בגיוס המענק ובניצולו המלא.
 
ספי אנגלנדר
סמנכ"ל מכירות ושיווק של קבוצת אנגלנדר - תעשיות מבלטים - תעשייה מסורתית


מפעלינו מתמחה במבלטים, מוצרי כבישה מדויקים ומחסניות לכלי נשק.
בעשור האחרון ליווה יוסי את חברתנו בבניית שלוש תוכניות מדען פורצות דרך לתעשייה המסורתית שהסתיימו בהצלחה.
הבחירה שלנו ביוסי פעם אחר פעם מעידה על שביעות רצוננו הרבה. יוסי לא רק ליווה אותנו בפן הבירוקרטי אלא גם צלל לעומקם של האספקטים הטכניים עד שלפעמים נדמה היה שהוא חלק מצוות הפיתוח בעצמו...
תרומתו של יוסי לא הסתיימה רק בשלב הבקשה אלא נמשכה עד לסיומם של הפרויקטים, ותמיד ברצון, באדיבות ובמסירות רבה.  
אין לי ספק כי שיתוף הפעולה הפורה בינינו עוד ימשיך גם בתוכניות הבאות.
 

דר' יורם אשל
לשעבר מנכ"ל און סיט מדיקל בע"מ


יוסי הוא יועץ מעולה למענקי רשות החדשנות. הוא מביא לשולחן נסיון רב וחשיבה ביקורתית. יש לו יכולת לראות את התמונה הגדולה כמו גם לרדת לפרטים הקטנים ביותר.
יוסי עוזר מאד בהגדרת החדשנות בפרויקט החשובה לרשות החדשנות ומשתמש בנסיונו הרב והיכרותו עם הרשות כעובד לשעבר שם, כדי להוציא בקשות הזוכות למחמאות רבות מהבודקים. במהלך השנים יוסי פיתח מספר כלים הסוגרים הרמטית את התוכנית הכספית ומשאירים את הבוחנים ללא שאלות. אני ממליץ בחום רב להשתמש בשירותיו של יוסי ומתכוון בעצמי להמשיך ולהשתמש בשירותיו בכל מיזם שלי בו אצטרך מענק מרשות החדשנות. 
 
טלפון
052-4831975
דואל
Go@pgh.co.il
כתובת:
ת.ד 141, מושב רמות מאיר