למה לבחור בנו ?

צוות ניהול - מדוע לבחור בנו
שמי יוסי פרץ, שימשתי כמנהל מחלקת התקציב של לשכת הרשות לחדשנות (לשעבר - המדען הראשי), אני מכיר יודע ושולט ברזי שאלוני המדען , קפדן במילוי נכון של השדות השונים, ומכיר מלכודות בטפסים השונים.

בבניית הבקשה כרוכה יכולת חיזוי לגבי הוצאות עתידיות של החברה, ומשימה זו לעיתים נראית קלה, אך בפועל קשה ומסובכת ומכאן קצרה הדרך ל"עיגולי פינות" והרכבת פרויקט שאינו מתאים לחברה ושאינו יכול לקבל את המלצת הבודק מול וועדת המחקר.

כניסה לתהליך ללא יועץ מנוסה מלווה מדריך ומכוון, משול ליציאה למסע בסביבה לא מוכרת זרועת מוקשים ללא שימוש במפת סימון מוקשים, וללא מפת ניווט.

סיכונים אלו נעלמים כאשר נוצר עימי הקשר, שכן אני אישית מבצע את העבודה, ואינני שולח אל התהליך רפרנט, שסיים לא מכבר את לימודיו, ומתגלח על חשבונכם.

לצערי, לנישה זו של יועצים, נכנסו משרדי רואי החשבון, הקולטים סטאז'ארים ללא סוף (על מנת לעמוד בתחרות המטופשת מיהו משרד רו"ח הגדול ביותר) אותם הם שולחים אותם כרפרנטים לחברות, לצורך ליווי לקבלת מענק מהרשות לחדשנות (בעבר זה נקרא ה-"מדען הראשי").

החברות, אשר משוכנעות בטיב הליווי, נכוות פעם אחר פעם, ומגיעות אלי , חבוטות ומרוטות, ומתחילות עימי תהליך חדש, נכון, ובעיקר הרמוני עם החברה.


בין אם אתם עומדים בראשית התהליך, או בעיצומו והנכם נתקלים במכשולים ובקשיים בהתנהלות מול לשכת המדען הראשי, אשמח לעזור לכם אני באופן אישי וכן להעמיד לרשותכם את הצוות שמלווה אותי, את מצבור הקשרים והכלים לפתרון הבעיות המתעוררות מול רשות החדשנות .

עם נסיון של למעלה מ-29 שנים בתחום גיוס כספים והגשת בקשות למדען הראשי ולקרנות מימון ממשלתיות מובילות בארץ ובעולם.

במסגרת העבודה השוטפת יוצרות החברות קשר עימי, ואני מלווה אותן ליווי צמוד להשגת היעד, בין אם זו הגשה חדשה בפרויקט חדש או המשך לפרוייקט קיים, ובין בפתרון בעיה אקוטית.

צרו קשר עוד היום ותקבלו מענה יסודי, אישי ומהיר
טלפון
052-4831975
דואל
Go@pgh.co.il
כתובת:
ת.ד 141, מושב רמות מאיר