אודותינו

יוסי פרץ - גיוס הון ומענקי המדען הראשי

אודות יוסי פרץ


הגשת בקשה לקרן ההזנק או לקרן המו"פ שתסיים את חייה בשנה הקרובה, מחייבת מעורבות של אנשי מקצוע. בתחום המו"פ לוקחים חלק גורמים רבים, אשר עשויים לעזור בקבלת החלטות משמעותיות. יוסי פרץ מחזיק בניסיון של למעלה מ-30 שנים בהתמודדות עם תהליכי גיוס הכספים מהרשות לחדשנות (בעבר המדען הראשי) או מקרנות מימון דו לאומיות. השירות שמציע יוסי פרץ מתאפיין ביחס אישי, שקיפות, מעורבות מלאה של הלקוח והתאמת הבקשה לצרכים ולמטרות.

כדאי לפנות אל יוסי פרץ ברגע בו מגבשת ההחלטה לנסות ולגייס כספים (עוד טרם גיוס הכספים) .
יוסי פרץ הוא למעשה איש הקשר של החברה מול המוסדות השונים, החל משלבי כתיבת הבקשה ועד שהכסף נכנס לחשבון הבנק. הפיתוח העסקי של החברה תלוי במידה משמעותית בתכנון התוכנית מול רשות החדשנות, החל משלב תכנון סבב הגיוס, בחינת המשקיעים בסבב, נסיון השמקיעים והערך המוסף שיוכלו לספק לחברה, דרך תכנון התקציב לתקופה המבוקשת (משנה בודדת ועד שלוש),
יוסי פרץ עומד לרשותכם בהגשת בקשה בפרויקט חדש או בהמשך לפרויקט קיים, אך ניתן לפנות אליו גם לצורך קבלת פתרון ספציפי לבעיה שנוצרה מול הרשות או מול גוף בלשכה כגון קרן תמורה, מחלקת התשלומים ואו מחלקת השינויים וכמובן מול מחלקת הסגירה של תיקים.

עם איש מקצוע כמו יוסי פרץ תוכלו להיות בטוחים כי הבקשה שלכם מלווה על ידי האנשים הנכונים וכמובן נמצאת תחת פיקוח ובקרה.

לצד יוסי פרץ פועלים שותפים עסקיים מרשימים, מומחים בפיתוח עסקי וגיוס הון וחברות המספקות ליווי ותמיכה בסטנדרטים בינלאומיים. אנו מאמינים כי אסטרטגיות ניהול נכונות וניסיון מנהלי מקיף הם הדרך היחידה לקצר את תהליכי הבירוקרטיה ולהשיג את מטרות הלקוח.

צרו קשר עם יוסי פרץ באופן מיידי וצרפו את הפרויקט שלכם אל אחוזי הצלחה מרשימים. ניתן להיכנס לטאב הממליצים ולשוחח עם כולם.
עשו זאת עתה, ואל תשכחו, שתזמון לא נכון בהגשת הבקשה עלול להוריד לטמיון מאמצים בהשגת המענק. 

מעוניינים להשיג מענקי מחקר ופיתוח  ? יוסי פרץ הוא איש המקצוע שלכם!
טלפון
052-4831975
דואל
Go@pgh.co.il
כתובת:
ת.ד 141, מושב רמות מאיר