המדען הראשי

אודות יוסי פרץ


הגשת בקשה לקבלת מענק או מלגה ממוסדות המדינה מחייבת מעורבות של אנשי מקצוע. בתחום מו"פ לוקחים חלק גורמים רבים, אשר עשויים לעזור בקבלת החלטות משמעותיות. יוסי פרץ מחזיק בניסיון של למעלה מ-26 שנים בהתמודדות עם תהליכי גיוס הכספים מהמדען הראשי או מקרנות מימון(כיום הועברה לשכת המדע"ר אל רשות החדשנות). השירות שמציע יוסי פרץ מתאפיין ביחס אישי, שקיפות, מעורבות מלאה של הלקוח והתאמת הבקשה לצרכים ולמטרות.

כדאי לפנות אל יוסי פרץ ברגע בו מתגבשת ההחלטה לנסות ולגייס כספים. יוסי פרץ הוא למעשה איש הקשר של החברה מול המוסדות השונים, החל משלבי כתיבת הבקשה ועד שהכסף נכנס לחשבון הבנק. הפיתוח העסקי של החברה תלוי במידה משמעותית בתכנון התוכנית מול לשכת המדע"ר, יוסי פרץ עומד לרשותכם בהגשת בקשה בפרויקט חדש או בהמשך לפרויקט קיים, אך ניתן לפנות אליו גם לצורך קבלת פתרון ספציפי לבעיה שנוצרה מול הלשכה או מול גוף בלשכה כגון קרן תמורה, מחלקת התשלומים ואו מחלקת השינויים וכמובן מול מחלקת הסגירה של תיקים. עם איש מקצוע כמו יוסי פרץ תוכלו להיות בטוחים כי הבקשה שלכם מלווה על ידי האנשים הנכונים וכמובן נמצאת תחת פיקוח ובקרה.

לצד יוסי פרץ פועלים כותבים וכותבות מוכשרים ושותפים עסקיים מומחים בפיתוח עסקי, וגיוס הון מגופים נוספים כגון הורייזן 2020 וBIRDF ואף חוק האנג'לים ויחד אנו מספקים ליווי ותמיכה בסטנדרטים גבוהים. 

צרו קשר עם יוסי פרץ באופן מיידי והטצרפו אל רשימת הלקוחות המרוצים. תוכלו להיכנס לעמוד הממליצים על מנת ללמוד מה חושבים הלקוחות על השירות שהוענק להם.
זיכרו שתיזמון ותכנון נכונים מהווים בסיס איתן לבקשה מתאימה, שיש לה סיכוי להצליח ולעבור היטב את וועדת המחקר.

מעוניינים להשיג מענקי מחקר ופיתוח  ? יוסי פרץ הוא איש המקצוע שלכם!
טלפון
052-4831975
דואל
Go@pgh.co.il
כתובת:
ת.ד 141, מושב רמות מאיר
.