הרשות לחדשנות

אודות יוסי פרץ - בוטיק של ידע וניסיון


הגשת בקשה לקבלת מענק או מלגה ממוסדות המדינה מחייבת מעורבות של אנשי מקצוע. בתחום מו"פ לוקחים חלק גורמים רבים, אשר עשויים לעזור בקבלת החלטות משמעותיות. יוסי פרץ מחזיק בניסיון של למעלה מ-30 שנים בהתמודדות עם תהליכי גיוס הכספים מהמדען הראשי או מקרנות מימון(כיום הועברה לשכת המדע"ר אל רשות החדשנות). השירות שמציע יוסי פרץ מתאפיין ביחס אישי, שקיפות, מעורבות מלאה של הלקוח והתאמת הבקשה לצרכים ולמטרות.

כדאי לפנות אל יוסי פרץ ברגע בו מתגבשת ההחלטה לנסות ולגייס כספים. החל מתכנון נכון של סבב ההשקעה, בחירת משקיעים מתאימים בעלי יכולות ערך מוסף  לחברה, הבנה של שלבי הפיתוח, והתאמה לתוכנית (קרן ההזנק מכילה שלושה מסלולים PRE SEED , שלב ה SEED, ושלב ה ROUND A) וכתיבה נכונה מתאימה וכזו שחוזה קדימה של התוכנית לעיון הרשות.

לצד יוסי פרץ פועלים כותבים וכותבות מוכשרים ושותפים עסקיים מומחים בפיתוח עסקי, וגיוס הון מגופים נוספים כגון הורייזן 2020 וBIRDF ומענקים מיוחדים מעולמות ה DOD, וDOE ואף NIH,
כמו גם אישור לפי חוק האנג'לים, ואישור לבורסה עבור חברות טכנולוגיות ויחד אנו מספקים ליווי ותמיכה בסטנדרטים גבוהים. 

צרו קשר עם יוסי פרץ באופן מיידי והטצרפו אל רשימת הלקוחות המרוצים. תוכלו להיכנס לעמוד הממליצים על מנת ללמוד מה חושבים הלקוחות על השירות שהוענק להם.
זיכרו שתיזמון ותכנון נכונים מהווים בסיס איתן לבקשה מתאימה, שיש לה סיכוי להצליח ולעבור היטב את וועדת המחקר.

מעוניינים להשיג מענקי מחקר ופיתוח  ? יוסי פרץ הוא איש המקצוע שלכם!
טלפון
052-4831975
דואל
Go@pgh.co.il
כתובת:
ת.ד 141, מושב רמות מאיר